Müügitingimused

Online konsultatsiooni müügitingimused

Teenuse pakkujaks on OÜ Solventum, registrikood 10276890, asukohaga Tallinna mnt 77, Pärnu.

Müügitingimused kehtivad online konsultatsiooni tellimisel. Online konsultatsiooni hind on eurodes. Teave online konsultatsiooni kohta on esitatud kodulehel.

Teenuse tellimiseks tuleb klikata avalehelt "Online konsultatsioon" nupule. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, misjäre kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Swedbank pangalink,
  • SEB pangalink,
  • Luminor pangalink,
  • LHV pangalink,
  • Coop Pank pangalink,
  • Pocopay

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Teenuse pakkujat turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Teenuse pakkuja väljastab ja saadab laekumise järgselt tellijale arve.

Teenuse pakkuja omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Online konsultatsiooni tellimisel ei ole kliendil teenusest taganemise õigust ja esitatud andmete põhjal osutatakse online konsultatsiooni teenust ettnähtud korras. Teenuse pakkuja kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning osutamiseks.

Kui ostjal on Teenuse pakkuja osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile onlinekonsultatsioon@gmail.com. Kui ostja ja Teenuse pakkuja ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni.